Váš košík

Zameranie

Typ služby
Kraj
Hodnotenie

Bezpečnosť a ochrana zdravia

Zmyslom bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci je predchádzať bolestivým zraneniam a chorobám, ktoré môžu vzniknúť počas vykonávania prác.
Zranenia môžu byť fatálne a môžu mať dopad na celú rodinu. Preto je potrebné, aby pracovníci vedeli čo a ako ich pri práci ohrozuje, ako bezpečne obsluhovať pracovné prostriedky a ako sa majú správať na pracoviskách. Toto sa dozvedia na školeniach. Ďalej je potrebné zamestnancom poskytnúť bezpečné pracovné prostriedky a pracoviská. Revízni technici overia bezpečnosť pracovných prostriedkov. Pracovné zdravotné služby zasa zhodnotia zdravotné riziká pri práci a vykonajú lekárske prehliadky. V neposlednom rade je potrebné dodržiavať legislatívu SR, s ktorou vám pomôžu bezpečnostní technici. Na našom portáli nájdete profesionálov, ktorí pre vás toto všetko a ďaleko viac zabezpečia.
Čítaj ďalej

Filter

Kategórie produktov
Cena

Filter

Zameranie

Typ služby
Kraj

Zoradiť podľa

Prihláste sa a využívajte funkciu filtrovania služieb

Využívajte výhody prihláseného užívateľa. Získate prístup k plnej funkcionalite webu, dokumentom, vlastnému užívateľskému profilu a priamym kontakom na inzerentov (telefón, e-mail a pod.)

Prihlásiť

Chcete ponúkať vaše služby?

Registrujte sa a vytvorte si konto inzerenta. Umožníme vám pokúknuť vaše služby a tak vás spojiť s vašimi budúcimi zákazníkmi.

Registrovať

Registrovať sa

Vaše osobné údaje sa použijú na vašu registráciu, správu vášho účtu a zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.