Váš košík

Zameranie

Typ služby
Kraj
Hodnotenie

Ochrana pred požiarmi

Zmyslom ochrany pred požiarmi je predchádzať vznikom požiarom, pri ktorých môžu zahynúť osoby alebo môžu vzniknúť obrovské škody na výrobných technológiách a stavbách.
Preto je dôležité naučiť pracovníkov, ktoré materiály sú horľavé, ako môže nastať požiar a ako mu predchádzať. A taktiež čo robiť pri vzniku požiaru. Veľmi dôležité je stavbu navrhnúť tak, aby sama vedela do značnej miery ochrániť osoby a brániť šíreniu požiaru. Toto vedia špecialisti požiarnej ochrany. V neposlednom rade treba pracoviská vybaviť požiarnymi zariadeniami ako sú napríklad hasiace prístroje, hadicové navijaky, elektronická požiarna signalizácia, stabilné hasiace zariadenia. V neposlednom rade je potrebné dodržiavať legislatívu SR, s ktorou vám pomôžu technici požiarnej ochrany. Na našom portáli nájdete profesionálov, ktorí pre vás toto všetko a ďaleko viac zabezpečia.
Čítaj ďalej

Filter

Kategórie produktov
Druh sorpcie
Materiál
Cena

Filter

Zameranie

Typ služby
Kraj

Zoradiť podľa

Prihláste sa a využívajte funkciu filtrovania služieb

Využívajte výhody prihláseného užívateľa. Získate prístup k plnej funkcionalite webu, dokumentom, vlastnému užívateľskému profilu a priamym kontakom na inzerentov (telefón, e-mail a pod.)

Prihlásiť

Chcete ponúkať vaše služby?

Registrujte sa a vytvorte si konto inzerenta. Umožníme vám pokúknuť vaše služby a tak vás spojiť s vašimi budúcimi zákazníkmi.

Registrovať

Registrovať sa

Vaše osobné údaje sa použijú na vašu registráciu, správu vášho účtu a zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.