Váš košík

Zameranie

Typ služby
Kraj
Hodnotenie

Ochrana životného prostredia

Zmyslom ochrany životného prostredia je chrániť našu krásnu planétu pred negatívnymi vplyvmi výrobných technológií a procesov.
Negatívne vplyvy sú tvorba nebezpečných odpadov, vypúšťanie nebezpečných plynov do ovzdušia, úniky nebezpečných látok do pôd a do vodných tokov. Toto môže mať za následok, že budeme dýchať znečistený vzduch, piť kontaminovanú vodu, jesť kontaminované potraviny a tak isto aj všetky živé tvory okolo nás. Preto je veľmi dôležité vzdelávať pracovníkov v ochrane životného prostredia, v prevencii vzniku odpadov, inštalovať a udržiavať výrobné technológie v súlade s legislatívou, zabezpečovať pravidelné merania a samozrejme dodržiavať legislatívu. Na našom portáli nájdete profesionálov, ktorí pre vás toto všetko a ďaleko viac zabezpečia.
Čítaj ďalej

Filter

Kategórie produktov
Cena

Filter

Zameranie

Typ služby
Kraj

Zoradiť podľa

Prihláste sa a využívajte funkciu filtrovania služieb

Využívajte výhody prihláseného užívateľa. Získate prístup k plnej funkcionalite webu, dokumentom, vlastnému užívateľskému profilu a priamym kontakom na inzerentov (telefón, e-mail a pod.)

Prihlásiť

Chcete ponúkať vaše služby?

Registrujte sa a vytvorte si konto inzerenta. Umožníme vám pokúknuť vaše služby a tak vás spojiť s vašimi budúcimi zákazníkmi.

Registrovať

Registrovať sa

Vaše osobné údaje sa použijú na vašu registráciu, správu vášho účtu a zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.