Možnosti prepravy

Aby sme zaručili čo najrýchlejšiu dopravu, vyberáme pre vás dopravcu spomedzi troch spoločností. Rozhodujeme sa predovšetkým podľa charakteru zásielky (balík / paleta). Na území Slovenskej republiky využívame špedičné služby GEIS, REMAX COURIER alebo GLS. Akonáhle prepravca tovar vyzdvihne, môžete očakávať doručenie nasledujúci pracovný deň od 8.00 do 17.00 hod.

Najvýhodnejší spôsob prepravy vyberieme za vás

Doručenie do druhého dňa

Pokiaľ si objednávate produkty, ktoré máme na lokálnom sklade, a svoju objednávku odošlete do 10.00 hodiny, robíme maximum pre to, aby ste zásielku dostali druhý deň. Pokiaľ si objednávate produkty, ktoré máme na centrálnom sklade v Českej republike, doba dodania sa predlžuje o dobu prepravy z Českej republiky.

Preprava zadarmo

Pokiaľ nakúpite tovar v hodnote aspoň 120 EUR bez DPH, prepravu máte zadarmo. Pokiaľ nakúpite tovar v menšej hodnote, účtujeme za dopravu 7 EUR bez DPH.

Máte pri prevzatí podozrenie na poškodenie zásielky?

V prípade akéhokoľvek podozrenia na poškodenie obalu alebo obsahu zásielky máte právo zistené skutočnosti zapísať na dodací protokol prepravcu alebo si v prítomnosti vodiča zásielku rozbaliť a skontrolovať. Pokiaľ z dôvodov poškodenia odmietnete zásielku prevziať, zaznamenajte dôvod svojho rozhodnutia na dodací protokol a informujte nás o tom prosím na čísle +421 944 447 410.

Ak chcete tovar po prevzatí reklamovať, kontaktjte nás prosím prostredníctvom e-mailu na info@nikub.sk alebo vyplnením formuláru v sekcii kontakt.

Možnosti platby

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. 

Platba kartou

Objednávku zaplatíte vopred a tovar vám bude následne doručený v čo najskoršom možnom termíne.

Platba na faktúru

Možnosť platby na faktúru ponúkame len overeným zákazníkom. Ak sa chcete stať overeným zákazníkom prosím registrujte sa v sekcii môj účet a my vám po preverení pridelíme tento status. Následne sa vám v pokladni zobrazí možnosť platby na faktúru. 

Celý proces a popis procesu objednávky vám predstavujeme v sekcii Ako nakupovať.