Čistič bŕzd

Dostupnosť Skladom viac ako 50 ks
Kód: MS 160592
€3,80 €4,60 vrátane DPH
Čistič bŕzd

Použitie


Tento technický sprej je vhodný pre čistenie súčastí brzdových systémov: bubnové brzdy kotúčové brzdy brzdové obloženie brzdová prasiatka

Výhody


Vynikajúce rozpúšťacie schopnosti pomáhajú rýchlo odstraňovať nečistoty. Výkonná predĺžená tryska pre ošetrenie horšie prístupných miest. Vďaka dokonalému odparovanie nezanecháva zvyšky. Nevodivost bráni vzniku statického náboja na povrchu. Nekorozívne aktívne látky bráni predčasnému opotrebovaniu.

Návod na použitie


Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie na nádobke, dbajte odporúčania podľa výstražných symbolov a viet (podrobné informácie nájdete v bezpečnostnom liste). Pred použitím je nutné nechať sprej temperovať pri teplote od 5 ° C do 30 ° C. Pred bezprostrednom použitím nádobku pretrepte po dobu 2 minút. Pred aplikáciou je nutné starostlivo zakryť lakované a plastové časti. Pracovné miesto podložte vhodným typom chemického sorbentu pre zachytenie nečistôt. Naneste čistič v tenkej rovnomernej vrstve na ošetrované plochy a nechajte pôsobiť. V prípade potreby možno naniesť čistič znovu a celý proces opakovať tak dlho, kým znečistenie nezmizne. Znečistený čistič bŕzd a použitý znečistený sorbent je nebezpečným chemickým odpadom.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace spreje
Hmotnosť: 0.47 kg
Farba: transparentné
Objem: 500 ml
Výška: 24 cm
Objem: 500 ml
Priemer: 6,5 cm
Výška: 24 cm
Farba: transparentné
Hnací plyn: oxid uhličitý
Teplota pracovného prostredia: 5 ºC až 30 ºC
Dolná hranica výbušnosti: 0,6 % obj.
Horná hranica výbušnosti: 7 % obj.
Hustota: 0,715 g/cm3
Tlak par: 5750 hPa
Teplota zapálenia: 200 ºC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: