Profesionálna a jednoduchá

Inzercia služieb

Nikub – Služby je webový portál, kde inzerujú svoje služby profesionáli oblasti bezpečnosti ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi v oblasti životného prostredia. Je určený pre etkých, ktorí chcú zviditeľniť svoje služby efektívnym spôsobom. Nikub využíva najefektívnejšie a najinovatívnejšie spôsoby reklamy propagácie na internete, ktoré zaručia, žvašslužby inzerované na portály Nikub – Služby nezostanú bez povšimnutia.

Nikub služby - inzercia služieb
Živnostník alebo firma?

Buďte online, buďte viditeľný

Vlastný web spojený s investíciou do reklamy môže byť často veľkým sústom pre živnostníkov a malé firmy. Na stránke Nikub – Služby si vytvoríte profil inzerenta, na ktorom môžete inzerovať svoje služby. Váš profil sa tak stane osobným webom, ktorý môžete zdieľať a využívať ho ako kontaktný bod.

Služby ktoré uverejníte na Nikub – Služby indexujú aj vyhľadávače (Google, Yahoo, Bing,…), čo znamená, že ak zadá užívateľ kľúčové slovo, ktoré sa bude zhodovať s názvom vašej služby, alebo sa bude nachádzať v popise, vaša služba sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania

V správny čas

Na správnom mieste

Náš web navštevujú užívatelia, ktorí s vysokou pravdepodobnosťou potrebujú  vaše služby. Ponúkame vám publikum zákazníkov z vašej cieľovej skupiny, ktorú stačí už len osloviť, aby sa rozhodli práve pre vás.

Dostaňte sa k relevantným zákazníkom, ktorí hľadajú služby práve vo vašej oblasti. Získajte tisícky zobrazení za mesiac. Váš profil s inzerovanými službami u nás sa stane vašou webstránkou, ktorú môžete zdieľať svojim partnerom a zákazníkom.

Filtrovanie služieb

Užívatelia na webe môžu pomocou filtrovania služieb rýchlo nájsť vaše služby. Dôležité je, aby boli vaše služby zaradené do správnych kategórií

Odporúčame vám vytvoriť služby pre každé zameranie vášho portfólia samostatne. Zvyšujete tak šancu, že vás zákazníci nájdu.

Nikub služby - filter

Virtuálna vizitka

Pri každom zobrazení vašej služby bude mať prihlásený užívateľ k dispozícii vašu virtuálnu vizitku. Čo ak užívateľ nie je prihlásený? Neprihlásený užívateľ má k dispozícii kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého vám môže zanechať kontakt a môžete ho spätne osloviť.

Virtuálnu vizitku v budúcnosti rozšírime o možnosť pridania ďalších kanálov, prostredníctvom ktorých vás budú môcť vaši zákazníci kontaktovať.

Recenzie sú doležité

Spätná väzba od zákazníkov je určite dôležitá pre vás a tak isto aj pre nás. Preto sme umožnili zákazníkom, ktorí využili vaše služby, oceniť vás kladným hodnotením. Na základe tohto hodnotenia budú ostatní užívatelia vedieť, akú skúsenosť majú zákazníci s vami a my vás tak isto oceníme lepším umiestnením vo vyhľadávaní.

Služby, ktoré majú priradené hodnotenie, môže google zobrazovať vo vyhľadávaní. Zvyšujete tak svoju dôveryhodnosť a relevanciu na trhu.

Nikub služby - recenzie

Topovanie služieb

Predbehnite svoju konkurenciu a zobrazujte sa na popredných priečkach. Topovanie je funkcia, ktorá vám zaručí, že vaša služba sa zobrazí vždy vo vrchných pozíciách vyhľadávaných zoznamov.

Je to jednoduché. Na stránke “Moje služby” vyberiete službu, ktorú chcete topovať. Následne už len zvolíte počet dní a zaplatíte.

Využite plný potenciál

Máte záujem byť svojmu zákazníkovi stále na očiach? Využite možnosť bannerovej inzercie na našom webe alebo zaradenie vašej ponuky služieb do nášho newslettra. Ak vás zaujímajú bližšie informácie, určite nás neváhajte kontaktovať.

Prevádzkový poplatok

Prevádzkový poplatok jednej služby je 30 € bez DPH.

V poplatku je zahrnutá:

  • ročná dostupnosť služby v katalógu (databáze) Nikub – Služby, 
  • zabezpečenie marketingovej propagácie databázy služieb,
  • technická podpora,
  • možnosť úpravy služby
  • všetky vyššie uvedené funkcionality, ktoré portál Nikub – Služby ponúka.

Ste pripravený?

Už poznáte všetko, čo portál Nikub – Služby aktuálne ponúka. Proces registrácie, vytvorenia konta inzerenta a doplnenia vašich služieb je naozaj jednoduchý. Nepremeškajte príležitosť byť medzi prvými!