Biely mazací sprej ABS ActiLub

Dostupnosť Skladom 2 ks
Kód: MS 989AFE
€10,40 €12,50 vrátane DPH
Biely mazací sprej ABS ActiLub

Použitie


Biely mazací sprej IBS ActiLub je vhodný na mazanie vysoko zaťažených častí strojov, cievok, klzných závesov a vedení strojov a ložísk: v automobilovom priemysle v lodnej doprave v stavebných firmách v poľnohospodárskych prevádzkach v dielňach každého druhu Použitie tohto mazacieho spreja je zvlášť výhodné tam, kde je vyžadovaná okamžitá viditeľnosť a výborné mazacie účinky. Tento sprej je možné použiť aj ako značiace.

Výhody


• Mazacie schopnosti: výborne prenikavý a rozpínající dvojnásobný účinok mazania umožňuje predĺženie intervalu mazanie • Možnosti využitia: na miestach, kde je vyžadovaný výborný a dlhotrvajúci mazací účinok • Jemný charakteristický zápach • Výnimočné vlastnosti: biele sfarbenie umožnuje okamžitú kontrolu stavu mazání aplikácie do zle prístupných miest vďaka dlhej trysce. poskytuje ochranu proti korózii je možné používať aj v obrátenej polohe (dnom nahor)

Návod na použitie


Z plochy, ktorá je ošetrovaná, je nutné odstrániť nečistoty a zvyšky mazacích prípravkov (napr. Pomocou rýchloodmasťovač Blitz MS 989906). Pred použitím nádobku riadne pretrepte (cca 2 min. Pred použitím). Na mazané miesto nastriekajte potrebné množstvo mazadla zo vzdialenosti cca 20 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Mazacie a lubrikačné spreje
Hmotnosť: 0.46 kg
Obsah: 500 ml
Hmotnosť: 0,46 kg
Hnací plyn: propán
Hustota: 0,671 g/cm3
Teplota zapálenia: 200 ºC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: