Nízky nárazník

Dostupnosť Skladom 1 ks
Kód: DPP 31 050
€149 €178,80 vrátane DPH
Nízky nárazník

Použitie


Nízky nárazník sa používa pre nízkoúrovňovú ochranu stien pred poškodením. Slúži tiež k vymedzeniu a ochrane pracovných plôch a peších zón v skladoch alebo výrobných halách.

Funkcie


Odolá nárazu plne naloženého VZV. Pri náraze dôjde k prehnutiu materiálu, ktorý pohltí energiu nárazu a bez poškodenia sa vráti späť do pôvodného stavu.

Odporúčania


Ak potrebujete ukotviť zábranu do asfaltu, je nutné vytvoriť betónovú základňu o rozmere 40 x 40 cm a potom pokračovať podľa montážneho návodu.

Špecifikácia materiálu


Materiál REFLEX je technický polymér spracovaný technológiou extrudáciou vytláčaním, ktorá zaisťuje najlepší pomer pružnosti, absorbcie nárazu a odolnosti nárazu aj oderu. Sám o sebe má REFLEX dlhú životnosť. Jeho životnosť potom ešte predĺžite pravidelným čistením, ku ktorému stačí voda a utierka. Povrch je hladký, a preto na ňom nezostávajú nečistoty. Hlavné výhody: absorbcie nárazov netoxický vhodný do potravinárstva odolný poškriabaniu trieda horľavosti V0 samozhášlivý jednoduché čistenie odolný poveternostným vplyvom, vode, soľným roztokom, benzínu, oleju, alkoholu, kyselinám, mikroorganizmom a plesniam V prípade dlhodobého vystavenia UV žiareniu, môžu farby stratiť svoju intenzitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nárazníky a dorazy
Hmotnosť: 7.4 kg
Farba: žltá
Výška: 20 cm
Značka: M.P.M.
Materiál:
Farba: RAL 1018
Vhodné použitie:
Rozmery výrobku: 50 × 12 × 20 cm
Dĺžka: 50 cm
Výška: 20 cm
Teplotná odolnosť: −10 ºC až 50 ºC
Manipulačná technika: VZV technika
Max. sila nárazu: 5400 J
Nárazová odolnosť: ★★★ ☆ - veľmi vysoká
Montážny materiál súčasťou balenia: ANO
Možnosti likvidácie: recyklácia
Značka: M.P.M.
Do potravinárstva: ANO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: