Horný nárazník

Dostupnosť Obvykle expedujeme do 20 dní
Kód: DPP 70 210
€101 €121,20 vrátane DPH
Horný nárazník

Výhody


K výhodám dvojúrovňových nárazníkov patria: hladký povrch, ktorý bráni zachytávaniu nečistôt tvar všetkých prvkov, ktorý je zaoblený, a vďaka tomu nevytvára miesta so zhoršenou dostupnosťou pre údržbu a čistenie a systém je chránený proti zatekaniu a vlhkosti stavebnicový systém, ktorý umožňuje zabezpečiť aj veľmi členité priestory montážny materiál je skrytý vnútri, takže neoprávnená demontáž je veľmi sťažená všetky línie sú zakončené krytkami

Odporúčania


Pre zvýšenie účinnosti tohto systému je odporúčané použiť dve línie nárazníkov za sebou jeden umiestnený na úrovni podlahy a druhý vo výške podľa potrieb daného pracoviska.

Špecifikácia materiálu


Materiál REFLEX je technický polymér spracovaný technológiou extrudáciou vytláčaním, ktorá zaisťuje najlepší pomer pružnosti, absorbcie nárazu a odolnosti nárazu aj oderu. Sám o sebe má REFLEX dlhú životnosť. Jeho životnosť potom ešte predĺžite pravidelným čistením, ku ktorému stačí voda a utierka. Povrch je hladký, a preto na ňom nezostávajú nečistoty. Hlavné výhody: absorbcie nárazov netoxický vhodný do potravinárstva odolný poškriabaniu trieda horľavosti V0 samozhášlivý jednoduché čistenie odolný poveternostným vplyvom, vode, soľným roztokom, benzínu, oleju, alkoholu, kyselinám, mikroorganizmom a plesniam V prípade dlhodobého vystavenia UV žiareniu, môžu farby stratiť svoju intenzitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana múrov a rohov
Hmotnosť: 10.3 kg
Farba: šedá
Značka: M.P.M.
Materiál:
Farba: šedá
Vhodné použitie:
Diel: lišta
Rozmery výrobku: 400 × 2 × 20 cm
Teplotná odolnosť: −10 ºC až 50 ºC
Nárazová odolnosť: ★★★ ☆ - veľmi vysoká
Možnosti likvidácie: recyklácia
Značka: M.P.M.
Do potravinárstva: ANO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: