Zosilnená interiérová priemyselná záťažová doska

Dostupnosť Skladom 13 ks
Kód: PR DZ03
€15 €18 vrátane DPH
Zosilnená interiérová priemyselná záťažová doska
Priemyselné zaťaženie je vyrobené z recyklovaného PVC. Vyznačuje sa vynikajúcou tepelnou izoláciou a vysokou chemickou a mechanickou rezistenciou. Plastový povrch dosky pozostáva z pravidelných okrúhlych výčnelkov, ktoré prispievajú k vysokému protikrupovaniu. Medzi ďalšie vlastnosti stresovej dosky patrí: veľmi ľahká údržba, rýchla montáž a demontáž, náročná horľavosť. Doska pozostáva z prednej a zadnej strany. Tvár pozostáva z „bublinového behúňa“ a zadnej strany pravidelných depresií. Doska je vybavená úplným objemom zámku, pričom dve susedné strany sú horným zámkom a ich opačným zámkom.

Výhody

 • Ochrana podláh v skladoch a priemyselných a poľnohospodárskych operáciách
 • Vysoké zaťaženie
 • Vysoké zaťaženie vhodné na cestovanie VZV

  Použitie

  Používanie podlahovej dosky je špeciálne navrhnuté pre vysoké zaťaženie až do 3,5 ton ton na 1 dm2. Je špecificky vhodný pre VZV pre všetky zásoby, priemyselné alebo poľnohospodárske operácie. Podlahu záťaže môžete použiť na vytvorenie nájazdovej alebo nákladnej oblasti pre ťažké vybavenie alebo kontajnery. Môže sa tiež použiť na demonštráciu, výstavu alebo iné vonkajšie podujatia, úložné priestory, na chodbách priemyselných závodov alebo stajní pre kone ako prechodná oblasť atď.

  Varovanie

  Počas výrobného procesu týchto dosiek sa môže stať, že výsledná doska je ľahšia v strede. To však nemá žiadny vplyv na funkciu dosiek.

  Pokyny na inštaláciu

  Pred inštaláciou sa nechávajú dosky 2 dni na určitom mieste temperovať. Sú kladené na ploché a zametané pozadie. Inštalácia sa začína z miesta s najvyššou frekvenciou prevádzky. Rezanie dosky môže byť píla alebo drevená čepeľ. Údržba udržiavania vlastností dosky proti sklzu musí byť pravidelne čistená prúdom vody, zametaním alebo vysávaním. Kvôli behúňu sa doska ťažšie utiera.
 • Dodatočné parametre

  Kategória: Podlahové záťažové dosky
  Hmotnosť: 12.8 kg
  Farba: Čierna
  Hrúbka: 2,2 cm
  Materiál: recyklovaný polyvinylchlorid
  Šírka: 60 cm
  Zaťaženie rohože: ★★★ - vysoké
  Materiál: recyklovaný polyvinylchlorid
  Farba: čierna
  Šírka: 60 cm
  Dĺžka: 80 cm
  Hrúbka: 2,2 cm
  Nášlapná plocha: 56 × 76 cm
  Hmotnosť: 12,5 kg
  Bez silikónov: ANO
  Záťaž na dm2: 3,5 t
  Trieda horľavosti: Cfl - S1 (ČSN EN 13501-1)
  Vhodné použitie: vnútorné priestory

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: