Membránová pumpa

Dostupnosť Vypredané
Kód: PLN 6782
€12,10 €14,50 vrátane DPH
Membránová pumpa

Použitie


Pumpa slúži k čerpaniu tekutých médií zo skladovacích nádob a sudov o objeme. Ručná pumpa je vhodná na čerpanie kvapalín s teplotou do 30 °. Sudovo pumpu najviac využijete v priemyselných prevádzkach, skladoch nebezpečných látok a pod.

Výhody


Táto pumpa je vhodná zvlášť pre čerpanie olejov, mazív, nafty, agrochemikálií, chladiacich a nemrznúcich kvapalín, saponátov, čistiacich a neagresívnych kvapalín.

Návod na použitie


Zvislú trubicu vložte do otvoru zásobovacieho kontajnera, z ktorého potrebujete kvapalinu prečerpať. Miesto výstupu výdajnej hadice vložte do prijímacieho otvoru kontajnera. Rukoväť opakovane stlačte smerom nadol, kým tekutina nezačne prúdiť. Kvapalina bude ďalej tiecť prostredníctvom výdajnej hadice tak dlho, kým je v kontajneri dostatok kvapaliny. Ak z pumpy prestane vytekať tekutina, môže byť úroveň zásobovacieho kontajnera veľmi nízko. Rukoväť opakovane stlačte smerom nadol, alebo zvýšte úroveň doručovacej kontajnera nad kontajner prijímacie. Zastavenie toku z pumpy, docielite kedykoľvek odskrutkovaním uzáveru v hornej časti rukoväte. Ak chcete, aby z pumpy opäť vytekala tekutina, viečko uzavrite a opakujte krok 3.

Dodatočné parametre

Kategória: Pumpy a čerpadlá
Hmotnosť: 1 kg
Farba: biela / červená
Materiál: polyetylen
Hmotnosť: 0,2 kg
Materiál: polyetylen
Farba: biela / červená
Výkon: max. 16 l/min
Dĺžka: 118 cmsacia trubica: 94 cmprečerpávacie hadice: 135 cm
Teplotná odolnosť: do 30 °
Pripojovací závit: 2"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: