Chemický sorpčný vankúš

Neohodnotené
Značka: EuSORB
Dostupnosť Skladom viac ako 20 balení
Kód: CCM 3035
€199 €238,80 vrátane DPH
Chemický sorpčný vankúš
Neohodnotené
Značka: EuSORB

Použitie


Chemický sorpčný vankúš je odolný voči pôsobeniu agresívnych chemických látok. Je preto určený predovšetkým do prevádzok, kde dochádza k masívnym alebo pravidelným únikom chemických látok, predovšetkým roztokov agresívnych kvapalín, ako sú kyseliny a hydroxidy. Používa sa v núdzových situáciách, keď je potrebné rýchlo nasať väčšie množstvo uniknutej agresívne kvapaliny. Vankúš je vhodný ako náplň do odkvapových vaničiek, kde je uniknutá kvapalina okamžite absorbovaná bez rozstreku po okolí. Môžu tiež nahradiť záchytné vaničky v miestach, kde sa nemôžu použiť. Použitie týchto sorbentov vám zaistí: čistotu a poriadok na pracovisku vyššia bezpečnosť práce splnenie požiadaviek legislatívy na ochranu životného prostredia

Balenie


Sorbenty sú dodávané v praktickom výdajnom boxe, ktorý ich chráni, aby neboli pred použitím znečistené a znehodnotené. Pomáha zachovávať sorpčnú kapacitu (pri plošnom dlhodobom zaťažení sa môže sorpčná kapacita znížiť stratou voľného objemu). Vďaka tomuto balenia je sorbent pripravený na okamžité použitie.

Prevedenie textilného sorbentu


Vankúš je veľkou pomocou pri haváriách, pod často ukapávající stroja alebo ako výplň do odkvapových vaničiek. Hlavnou výhodou tohto vyhotovenia je vysoká sorpčná kapacita na malej ploche.

Dodatočné parametre

Kategória: Sorpčné hady a vankúše
Druh sorpcie: chemická
Materiál: polypropylén
Počet ks v balení: 20 ks
Značka: EuSORB
Druh sorpcie: chemická
Sorpčná kapacita: 80 l
Rozmery výrobku: 35 × 30 cm
Prevedenie sorbentu: vankúš
Počet ks v balení: 20 ks
Materiál: polypropylén
Klasifikácia odpadu: 15 02 02, 15 01 02
Značka: EuSORB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: