Filter do lapolov

Dostupnosť Skladom viac ako 20 balení
Kód: OBM 2050E
€91 €109,20 vrátane DPH
Filter do lapolov
Lapoly sú vyrobené z polypropylénových mikrovláknových sorpčných sietí, ktoré majú veľký špecifický povrch mikrovláknov. Dodávajú výplň vysokou sorpčnou kapacitou pre oleje, tuky a ropné látky, zatiaľ čo sorpčné siete zabezpečujú priepustnosť vody. Sieť sorpčných filtrov pozostáva z rôznych dlhých segmentov filtračného materiálu.To uľahčuje vyplnenie a výmenu filtračného materiálu.

Výhody

Dajú sa ľahko zvládnuť a môžu sa naplniť akýmikoľvek priestormi. To zaisťuje jednotnú filtráciu. Najviac znečistené filtre sa dajú postupne meniť, čím sa výrazne ušetria.

Použitie

Použitie sorpčnej výplne pre lapoly sa používa ako vložka filtra. Tieto výplne sú vhodné na oddelenie olejov, tukov a olejových látok od vody. Na správne fungovanie filtračného zariadenia odporúčame, aby ste položili sorpčné filtre do niekoľkých riadkov a striedali sa pozdĺžne a priečne vloženie.

UPOZORNENIE PRE SPRÁVNE PREVÁDZKY

filtračného zariadenia a selektívnej filtračnej kazety sa musí zabezpečiť, aby voda na vstupu neobsahovala povrchy (čistiace prostriedky).

Likvidácia použitých sorbentov

Zneškodňovanie použitých sorbentov sa riadi vlastnosťami absorbovaných kvapalín podľa interných pokynov na zaobchádzanie s chemikáliami a tiež zákonmi - dôležité zákony sú č. 185/2001 Coll. o odpade alebo zákone č. 350/2011 Coll. na chemikáliách a zmesiach. Odporúča sa nebezpečný odpad odovzdať špecializovanú spoločnosť na likvidáciu nebezpečných látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Sorpčné náplne do lapolov
Hmotnosť: 9 kg
Druh sorpcie: olejová
Materiál: polypropylén
Počet ks v balení: 10 ks
Rozmery výrobku: Ø 20 × 60 cm
Materiál: polypropylén
UV stabilizácia: ANO
UV stabilizácia:: ANO
Druh sorpcie: olejová
Sorpčná kapacita: 105 l
Hmotnosť: 9,5 kg
Klasifikácia odpadu: 15 02 02, 15 01 03
Možnosti likvidácie: spaľovanie
Počet ks v balení: 10 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: