Mini káblový uzáver - nylonový kábel

Dostupnosť Skladom 1 ks
Kód: BY 0C8F2
€114 €136,80 vrátane DPH
Mini káblový uzáver - nylonový kábel

Použitie


Mini káblový uzáver sa používa v prevádzkach, kde je manipulované s kvapalinami dopravovanými v potrubí a uskladnenými v nádržiach ovládaných ventily alebo na zabezpečenie spínačov a ističov. Pokiaľ je nutné zamedziť nežiaducej manipulácii s ventilmi, je možné použiť tento jednoduchý uzatvárací systém. Výhodou je možnosť uzavretia viacerých zariadení naraz. Káblový uzáver je prenosný a jednoducho použiteľný. Samonavíjací mechanizmus uľahčuje utiahnutia kábla do potrebnej dĺžky a napätia. Je výhodnú pomôckou najmä pre pracovníkov údržby strojárskeho a chemického zariadenia.

Funkcie


Mini káblový uzáver s nylonovým káblom je súčasťou komplexného LOCKOUT Tagout systému. LOCKOUT Tagout systém zaisťuje bezpečnosť v podniku, pretože výrazne znižuje riziko poranenia a úmrtia, chráni vybavenie prevádzky pred poškodením a pomáha k naplneniu zákonných noriem. Ak ešte nemáte systém LOCKOUT Tagout zavedený, viac informácií o ňom nájdete v produktovom radcovi LOCKOUT Tagout v úvode tejto skupiny.

Odporúčania


UPOZORNENIE

Upozornenie


V prípade zvýšenia teploty mini káblového uzáveru nad mieru stanovenú teplotnou odolnosťou materiálu alebo pri požiari môže dôjsť k roztaveniu materiálu. V takom prípade zamedzte styku roztaveného materiálu s pokožkou, hrozí nebezpečenstvo zasiahnutia taveninou a popáleniu pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: Uzávery pre kruhové ventily
Hmotnosť: 0.23 kg
Farba: červená
Materiál: polyamid plnený sklom
Hmotnosť: 0,23 kg
Materiál: polyamid plnený sklom
Farba: červená
Výška oka zámku: min. 20 mm
Priemer oka zámku: max. 7 mm
Rozmery tela: Ø 10 × 4,5 cm
Teplotná odolnosť: −20 ºC až 120 ºC
Počet zámkov: 6 ks
Rozmery kábla: Ø 1,6 mm × 2,44 m
Certifikát: FTZÚ 13.0431/5-42 (ČSN EN 13463-1:2009, ČSN EN 60079-0:2012 CLC/TR 50404:2003)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: