Antibakteriálna navlhčená utierka pre potravinárstvo

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom viac ako 50 ks
Kód: HC VU04
€10,40 €12,50 vrátane DPH
Antibakteriálna navlhčená utierka pre potravinárstvo
Neohodnotené

Použitie


Antibakteriálne vlhčené priemyslové utierky sú určené na čistenie a dezinfekciu: hladkých povrchov pracovných plôch, nástrojov a náradia, nerezových plôch, drezov, umývadiel, toaliet čistenie výrobkov, polotovarov a plôch chladničiek, fritéz, varičov, sporákov, kohútikov, dverových kľučiek a ovládacích prvkov utieranie a čistenie rúk Tieto utierky sú určené pre jednorazové použitie: v potravinárskom priemysle v cateringu v školských kuchyniach a jedálňach, menzách v zdravotníckych zariadeniach (nie sú schválené pre dezinfekciu lekárskych nástrojov), LDN v sociálnych službách (ústavy sociálnej starostlivosti, detské domovy, a pod.)

Výhody


rýchly antibakteriálny účinok bez obsahu bieliacich činidiel a alkoholu šetrnosť k pokožke jednorazové použitie zaručuje vždy rovnaký výsledok v stabilnej dóze, ktorá v uzavretom stave udržiava utierky stále vlhké a čisté opakovane uzatvárateľný otvor je dostatočne tesný proti únikom vlhčiaci kvapaliny a odparovanie obal je vyrobený z ľahko recyklovateľného materiálu

Návod na použitie


1. Otvorte dózu a odstráňte krycie fólii.2. Vytiahnite cíp utierky zo stredu návinu a pretiahnite stredom otvoru vo veku dózy.3. Zatvorte dózu, teraz sú vlhčené utierky pripravené k použití.4. Po odobratí potrebných utierok zatvárajte malé viečko dózy, zabránite tým vysychání.5. Po ošetrení plôch pre prípravu potravín nechať ošetrenú plochu uschnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlhčené priemyselné utierky
Hmotnosť: 1.8 kg
Druh: utierky
Druh sorpcie: univerzálne
Farba: svetlé modrá
Materiál: polypropylén
Druh: utierky
Rozmery výrobku: Ø 11 cm × 24,5 cm
Počet útržkov: 250 ks
Rozmery útržkov: 20 × 20 cm
Materiál: polypropylén
Farba: svetlé modrá
Hmotnosť: 1,8 kg
Druh sorpcie: univerzálne
Utieranie: ★★☆
Čistenie: ★★★
Leštenie: ★★☆
Pevnosť: ★★★
Do potravinárstva: ANO
Možnosti likvidácie: recyklácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: