Z dôvodu optimalizácie logistiky od 22.12. 2023 do 7.12024 uzavrieme náš sklad. Tovar, ktorý máme na sklade a ktorý objednáte do 22.12.2023 do 11:00, budeme inheď expedovať. Objednávky prijaté po tomto dátume začneme odosielať od 8.1.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Bezpečnostný nevodivý zámok, červený

Dostupnosť Skladom
Kód: BM 4061
€26,70 €32 vrátane DPH
Bezpečnostný nevodivý zámok, červený
Bezpečnostný nevodivý zámok je veľmi ľahký, kompaktný zámok na miestnej značke s vysokou odolnosťou voči chemikáliám a korózii. Telo hradu je vyrobené z veľmi odolného špeciálneho materiálu Zenextm. Oko je vyrobené z odolného plastu. Celý hrad je nevýduktívny, neľakavý a trvanlivý elektrický výtok. Všetky zámky sú štítky v angličtine a Čech. K každému zámku je jeden kľúč. Kľúč nie je možné odstrániť, kým nie je zámok úplne uzamknutý. Optimálna bezpečnosť je zabezpečená šiestimi klitrovými valcovými vložkami s zbytočnými drahými klávesmi. Zamknutá súprava je štandardným kľúčom s nezameniteľným kľúčom (KD - kľúča odlišné)..

Funkcie


zámku bezpečnostného ne -resource je súčasťou komplexného systému blokovania značky. Blokovanie značky Systém zaisťuje bezpečnosť v spoločnosti, pretože výrazne znižuje riziko zranenia a smrti, chráni dopravné vybavenie pred poškodením a pomáha splniť právne normy. Ak ešte nemáte zriadený systém blokovania značky, viac informácií o ňom nájdete v značke uzamknutia poradcu produktu na začiatku tejto skupiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Zámky
Hmotnosť: 0.08 kg
Farba: červená
Materiál: ZenexTM
Počet ks v balení: 1 ks
Počet ks v balení: 1 ks
Materiál: oka plast
Farba: červená
Výška oka zámku: 38 mm
Šírka oka zámku: 20 mm
Priemer oka zámku: 6 mm
Rozmery tela: 38 × 45 mm
Teplotná odolnosť: −40 až 90 ºC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: